Apie mus:

UAB “Baldų aibė” savo veiklą pradėjo 2004 m. liepos 22 d. Kretingoje. Tuo metu sukūrėme savo standartinių baldų kolekciją, kurią sudarė prieškambario baldai, rašomieji stalai, žurnaliniai stalai ir sekcijos.

Baldų gamyboje naudojame tik LMDP plokštę. Plečiantis įmonės veiklai, platėjo ir asortimentas. Pradėjome gaminti pagal individualius užsakymus, atidarėme baldų salonus Kretingoje ir Klaipėdoje.

Keletas prekybos centrų prekiauja mūsų baldais savo salonuose: UAB “Audėjo prekybos centras” (Vilnius), UAB “Tavo baldai ” (Vilnius), UAB “Mato baldai” (Kaunas). Šiuo metu galime pasiūlyti įvairius korpusinius baldus: virtuvės, prieškambario, miegamojo, vaikų kambario, svetainės baldus.

Bendradarbiaudami su kitomis Lietuvos ir užsienio įmonėmis, savo klientams galime pasiūlyti: slankiąsias sistemas, baldus iš dažytų plokščių, kurie atsparūs drėgmei, detales iš natūralaus medžio, kurias plačiai naudojame virtuvės baldų gamyboje. Turime nemažai patirties gaminant prekybai skirtus baldus tiek iš LMDP plokštės, tiek kombinuojant su stiklu.

Mūsų UAB “Baldų aibė” įmonės tikslas: domėtis naujovėmis ir patenkinti visus klientų poreikius, kad kiekvienas klientas savo namuose galėtų susikurti svajonę, o mes ją įgyvendintume.

Parašykite mums:

Wordpress plugin expert and Rockville Web Developer Taylor Lovett
Kontaktai:
Gamyba:

Tiekėjų g. 7, Kretinga LT-97123,

tel/fax: + 370 445 76005,

el.paštas: balduaibe@takas.lt

Projektuotojas:

+370 687 94237, +370 673 56122.

Kretingos baldų salonas:
Klaipėdos baldų salonas: